OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Granola 200g

product Image

Granola INNUBIO Farms je lahodná veganská kombinace pečlivě vybraných semen, obilí, řas a dalších ingrediencí patřících do kategorie potravin Superfood. Granola (bez přidaného cukru) je zdravou alternativou k obilovinám, lupínkům, chipsům, arašídům a dalším pochutinám. Přidejte Granolu do mléka nebo jogurtu nebo si ji vezměte jako výživnou svačinku, kdykoli budete mít na ni chuť.

Pečlivě vybrané přísady, jako jsou konopná semena bez slupky, slunečnicová semínka, dýňová semínka, zelená spirulina, extrudovaná pohanka, sušený kokos, výhonky mladého ječmene a sezamová semínka, byly kombinovány s organickým kokosovým nektarem, čímž byla získána kompletní a jedinečná směs bohatá na cenné živiny, jako jsou nezbytné vitamíny a minerály, zdravé tuky, rostlinné bílkoviny, vláknina a komplexní sacharidy.

Musí být příprava zdravé snídaně vždy časově náročná? Tentokrát ne! Granola INNUBIO Farms je zárukou zdravé, vyvážené a výživné snídaně, která vám zabere doslova jen okamžik.

Produkt je 100% přírodní, veganský, bez GMO a bez přidaného cukru.

Superfood

Jsou nezpracované potraviny přírodního původu, bohaté na živiny s jedinečnými vlastnostmi, zvláště prospěšné pro naše zdraví a pohodu.

Loupaná konopná semínka

Loupaná konopná semínka jsou bohatá na esenciální mastné kyseliny, vysoce stravitelné rostlinné bílkoviny, čistící vlákninu, komplex vitamínů A, B, E a K a minerálů, jako je draslík, hořčík, vápník, zinek a fosfor, a jsou proto ideálním řešením pro aktivní lidi, vegetariány a sportovce. Jsou zdravá alternativa k masu, včetně ryb a mořských plodů. Pravidelná konzumace konopných semen podporuje činnost imunitního a trávicího systému, i práci mozku a jater, a příznivě ovlivňuje stav pokožky, vlasů a nehtů.  

Dýňová semínka  

Snadno stravitelná semena obsahující optimální složení esenciálních mastných kyselin, včetně polynenasycených kyselin. Podporují činnost imunitního systému. Vzhledem k vysokému obsahu cenných vitamínů A, B1, B2, B6, C, D a E, rostlinných sterolů a minerálů, jako je zinek, draslík, selen a hořčík, má zařazení dýňových semen do vaší každodenní stravy významný vliv na zlepšení paměti a soustředění. Pravidelná konzumace dýňových semen také potlačuje hypertrofii prostaty, zvyšuje potenci a může zastavit proces vypadávání vlasů u mužů.

Slunečnicová semínka

Semena s vysokým obsahem rostlinných sterolů (více než 300 mg na 100 g), snižující hladinu cholesterolu v krvi. Konzumují se při prevenci srdečních chorob, aterosklerózy a rakoviny. Navíc jsou bohatým zdrojem vitaminu E.

Zelená spirulina

Řasa s výjimečnými prozdravotními vlastnostmi, která se vyznačuje vysokým obsahem chlorofylu a cenných živin, jako jsou aminokyseliny, vitamíny A, B, C a E, jakož i vápníku, železa, draslíku, hořčíku, fosforu, selenu, zinku, jódu, bromu a manganu. Doporučuje se při stavech únavy a snížené imunity. Pravidelná konzumace spiruliny zvyšuje antioxidační ochranu, bojuje proti volným radikálům, zpomaluje proces stárnutí, potlačuje chuť k jídlu, čistí krev a zlepšuje trávicí systém

Výhonky mladého ječmene  

Snadno stravitelná přísada detoxikující naše tělo. Vzhledem k vysokému obsahu chlorofylu, železa a vitamínů B, C a E se doporučuje doslova každému, zejména těm, kteří drží dietu, mají vysoký cholesterol, chudokrevnost a pro diabetiky. Má protizánětlivé vlastnosti, posiluje cévní systém, odkyseluje organismus a zlepšuje fungování jater a střev. Kromě toho stimuluje produkci hemoglobinu a čistí tělo od toxinů, což pozitivně ovlivňuje pohodu, koncentraci a reakci těla na stresové situace.

Sušená kokosová dužina

Obsahuje vlákninu, draslík, hořčík, fosfor a vitamíny B1, B2, B3, B6, C, E a K a také mastné kyseliny se středním řetězcem (MCT), které jsou rychlým a snadno dostupným zdrojem energie. Reguluje funkci trávicího systému, podporuje činnost mozku, snižuje hladinu cholesterolu v krvi a bojuje proti bakteriím.

Extrudovaná pohanka

Zdravá a snadno stravitelná obilná zrna, která jsou přirozeným zdrojem hořčíku, vápníku, železa, zinku, mědi a draslíku i cenných flavonoidů, které mají pozitivní dopad na správnou strukturu cév a imunitní systém.

Sezamová semínka

Bohatý zdroj zdravého vápníku (přes 900 mg na 100 g). Vzhledem k přítomnosti železa, hořčíku, zinku a mědi má pravidelná konzumace sezamových semen příznivý vliv na stav vlasů, pokožky a nehtů.

#backtothenature

Produkty FARMS pocházejí ze skutečných farem INNUBIO, kde se konopí pěstuje s maximální péčí, respektem k surovinám a bez použití jakýchkoli umělých přípravků na ochranu rostlin. Úrodná půda třídy I bez kontaminace a ruční zpracování suroviny zaručují nejvyšší kvalitu konečného produktu. V kategorii potravinářských výrobků INNUBIO FARMS najdete především vyloupaná a neloupaná semena, oleje lisované za studena, směsi bylinných a ovocných čajů, kávu, bílkoviny a mouku.

SLOŽENÍ:

Slunečnicová semínka, kokosový nektar, sušená kokosová dužina, expandovaná pohanka, dýňová semínka, sezamová semínka, práškové výhonky mladého ječmene, vyloupaná vláknitá konopná semínka, sušená sladká paprika, spirulina, mořská sůl.

Informace pro alergiky:

Produkt může obsahovat sóju, pšenici, lepek a další ořechy.

DOPORUČENÍ:

Skladujte na suchém a chladném místě.